87 спортсменів з України, Італії та Білорусі взяли участь у Кубку України з мотокросу в Житомирі

87 спортсменів з України, Італії та Білорусі взяли участь у Кубку України з мотокросу в Житомирі

Це спортивний бренд і традиція, яку зберігає Житомир, - наголосив міський голова Сергій Сухомлин під час 4-го (заключного) етапу особисто-командного Кубка України з мотокросу центрального регіону, який проходив на житомирському мототреку в с. Клітчин у неділю, 6 жовтня. Об этом сообщает 0522ua.com со ссылкой на СМИ.

На цьому наголосив міський голова Сергій Сухомлин під час 4-го (заключного) етапу особисто-командного Кубка України з мотокросу центрального регіону, який проходив на житомирському мототреку в с. Клітчин у неділю, 6 жовтня.


Організатор змагань — Федерація мотоциклетного спорту України. Участь у змаганнях взяли 87 спортсменів із різних регіонів України, а також з Італії та Білорусі. Наймолодшому спортсмену чотири роки, найстаршому – 65.


«В умовах, коли світ рухається вже не стільки до знань, скільки до навичок, боротись за перемогу і показувати результат у мотоспорті – це дуже сильна навичка і вміння. Діти – неймовірні! Натхнення їм і перемог!», — зазначив міський голова.


Про результати змагань читайте згодом на сайті Житомирської міської ради


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Sport/87-sportsmeniv-z-ukrayini-italiyi-ta-bilorusi-vzyali-uchast-u-kubku-uk-10949837.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя