Трамп відреагував на лист посла Великобританії, у якому його розкритикували

Дональд Трамп

Американський президент Дональд Трамп засмутився через лист "божевільного" посла Великої Британії, наголосивши, що їм його "нав’язали". Об этом сообщает tp0352.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так очільник Білого дому відреагував на лист посла Великої Британії в США Кіма Даррока, у якому його адміністрацію називали невмілою та сплутаною внутрішньою боротьбою. Про це він написав у Twitter.

"Божевільний посол, якого Велика Британія нав’язала Сполученим Штатам, не та людина, від якої ми в захваті, він дуже дурний хлопець (stupid guy). Він повинен розмовляти зі своєю державою та прем’єр-міністром Мей про їхні невдалі перемовини щодо Brexit, а не засмучувати мене своєю критикою", – заявив Трамп.

Вн також розповів, що радив Терезі Мей, як досягнути угоди щодо Brexit, але вона його не послухала.

Я сказав, як зробити цю справу, але вона пішла своїм дурним способом і не змогла зробити це. Катастрофа! Я не знаю посла, але мені сказали, що він помпезний дурень. Скажіть йому, що зараз США мають кращу економіку та військову діяльність у будь-якій точці світу,
– додав очільник Білого дому.

The wacky Ambassador that the U.K. foisted upon the United States is not someone we are thrilled with, a very stupid guy. He should speak to his country, and Prime Minister May, about their failed Brexit negotiation, and not be upset with my criticism of how badly it was...

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 9 липня 2019 р.

Про який лист писав Трамп?У США видання Daily Mail опублікувало лист, у якому англійський посол у США Кім Даррок негативно оцінив діяльність Білого дому.
Він поставив під сумнів те, чи буде Білий дім "коли-небудь виглядати компетентним", додавши, що він став "однозначно більш розділеним" при Дональді Трампі. Записки також характеризували політику Трампа щодо Ірану як "непослідовну, хаотичну". Витік документів охоплює період з 2017 року і дотепер.

трамп тереза мей кім даррок
Посол Кім Даррок

У британському МЗС відреагували на ситуацію. Так, там не поставили під сумнів те, що документи є достовірними. Витік британські дипломати назвали "ганебною поведінкою". Водночас, речник посольства Великобританії заявив, що Даррок має міцні взаємини з Білим домом, і вони будуть продовжуватися, попри таку "ганебну поведінку", як цей витік.


Джерело статті: “http://24tv.ua/tramp_vidreaguvav_na_list_posla_velikobritaniyi_u_yakomu_yogo_rozkritikuvali_n1177341”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя