Антимусульманські погроми на Шрі-Ланці: є жертви, введено комендантську годину


У понеділок, 13 травня, на Шрі-Ланці ввели нову комендантську годину через напади на мечеті і будинки, які належать мусульманам

Про це повідомив представник військових Суміт Атапатту, передає Reuters. Об этом сообщает novosti-dom.in.ua со ссылкой на СМИ.

Влада ввела комендантську годину в більшості сіл в районі Курунегала, де напередодні кілька мечетей і будинків мусульман були атаковані.

"Щоб взяти ситуацію під контроль, вночі було введено поліцейську комендантську годину", — повідомив Атапатту.

Також на Шрі-Ланці після нападів на мусульман тимчасово заблокували соціальні мережі та месенджери.

За даними Reuters, напередодні кілька десятків людей розгромили мечеті і магазини, якими володіють мусульмани. Передбачається, що інцидент стався через конфліктну ситуацію в одній із соціальних мереж.

Пізніше було повідомлено про одного загиблого. Як повідомляється, 45-річний чоловік помер у лікарні в районі Путталам.

  • 21 квітня у столиці Шрі-Ланки, місті Коломбо, в католицьких храмах під час великодньої служби, а також у готелях Shangri La, Cinnamon Grand і Kingsbury Hotel сталося кілька вибухів.
  • На всій території країни на найближчі 12 годин ввели комендантську годину. В столичному аеропорту посилили заходи безпеки.
  • Кількість вбитих внаслідок вибухів у церквах та готелях сягнула до 290 людей. Загинули громадяни США, Данії, Китаю, Японії, Пакистану, Марокко, Індії і Бангладеш. Українців серед постраждалих і загиблих немає.
  • За результатами попереднього розслідування, масові теракти на Шрі-Ланці влаштували дві місцеві ісламістські організації. Атаки стали помстою за нещодавній напад на мечеті Крайстчерча і Лінвуда (Нова Зеландія).
  • На сході Шрі-Ланки 26 квітня пролунали три нові вибухи. Ними супроводжувався штурм штаб-квартири терористів, під час якого загинуло 15 осіб, серед яких 6 дітей.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/antymusulmanski_pogromy_na_shri_lanci_ye_zhertvy_vvedeno_komendantsku_godynu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя